Як працює система «Стоп-крадій»

Автор:boss-seifoff

Як працює система «Стоп-крадій»

Активна система «Стоп –крадій»

Система «Стоп-крадій» від Seifoff.com.ua

Спеціалістами Seifoff Україна розроблена система захисту та попередження здійсненню злочину передбаченого ст. 185 КК України, а саме крадіжки. Цей вид злочину в Україні найбільш поширений, на нього приходить близько 70% від усіх кримінальних проваджень зареєстрованих в цілому.

Дивлячись на сумну статистику по крадіжках, компанія Seifoff Україна взялась за розробку дешевого та дієвого захисту, так було втілено систему активної протидії, яка основується на відлякуванні злочинця та повідомленні всього будинку про те, що в квартиру хтось проник. Як розповідає нам працівник карного розшуку, основною перепоною для злочинця, були і є сусіди, вони завжди допомагають оперативно відшукати та затримати крадія. Хтось щось почув, хтось щось побачив, так зазвичай відбувається розкриття таких справ. Склавши рекомендації оперативних працівників, дільничних та інженерів, проаналізувавши технічні можливості за параметрами доступності по ціні та можливостям монтажу в кожній квартирі, молода розвиваюча команда Seifoff Україна знайшла дієвий спосіб захисту оселі від таких непрошених гостей.

В економному «базовому» варіанті, що доступний за ціною більшості населення міста та простий у використанні, йде комплект обладнання, що установлюється спеціалістами Seifoff Україна швидко та просто, підходить для будь якої квартири, оскільки має декілька датчиків, декілька звукових сповіщувачів та електронний замок зняття та активації звукової системи «Стоп-крадій».

Також, нами передбачені варіанти системи з більшими опціями, такими як фото-відео фіксація, станції, які також повідомляють власника квартири про пограбування шляхом прямого дзвінка та смс повідомлення, обладнання сейфом та ще певний перелік допоміжних датчиків та функцій, більш детально можна дізнатися за телефоном 063 543 57 37, спеціаліст відповість на Ваші запитання та порахує установку нашої системи для захисту Вашої квартири.

Основна перевага системи від Seifoff Україна — ціна та ефективність, швидкий монтаж та простота у використанні. Ми пропонуємо готову системи з установкою, яка є вашою та ніяких додаткових платежів чи щомісячної абонплати чи чогось подібного. У випадку коли система виходить із ладу ми лагодимо її відповідно до прейскуранта, тому сплачувати кошти в повітря не треба.

Ви можете зробити своє житло з мінімальною ціною, максимально безпечним, для цього є система «Стоп-крадій» від Seifoff Україна.

Для виїзду спеціаліста та більш детальної консультації, чи подачі заявки на встановлення системи активної протидії «Стоп-крадій» зверніться, будь ласка, за телефоном 063 218 81 28 або напишіть нам листа seifoffua@gmail.com та ми зв’яжимось з Вами.

Пам’ятайте, що найкращий захист в попередженні. Ви можете захистити себе та своє майно вже зараз.

Об авторе

boss-seifoff administrator